خواص عسل طبیعی

آیا عسل برای پسر زایی مفید است؟

پسر بچه تازه متولد شده

ترکیب دارچین و عسل برای پسر زایی می تواند بسیار موثر باشد. خانم ها و آقایان قبل از اقدام به فرزند دار شدن، باید رژیم غذایی سالمی داشته باشند. رژیم غذایی باید به گونه ای باشد که بتواند ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای بدن مادر باردار را تامین کند. در این میان برخی افراد دوست دارند، جنسیت فرزند خود را با رعایت روش ها و رژیم غذایی مخصوص خودشان مشخص کنند. تعیین جنسیت فرزند تنها بر عهده مادر نیست بلکه پدر نقش مهمتری در تعیین جنسیت  ایفا می کند.

طب سنتی و عسل برای پسر زایی

ترکیب سیاه دانه و عسل برای پسر زایی یک ترکیب بسیار مقوی و مفید می باشد. مصرف این ترکیب جهت تقویت نیروی جنسی بسیار موثر می باشد. البته باید دقت شود که مصرف سیاه دانه در دوران قبل از حاملگی باشد. خانم هایی که باردار هستند، نباید از سیاه دانه استفاده کنند. سیاه دانه موجب ایجاد انقباضات ماهیچه های رحمی می شود و خطر سقط جنین  وجود دارد. مصرف سیاه دانه به دلیل داشتن اسید فولیک و آهن، به آمادگی قبل از بارداری کمک شایانی می کند.(برای خرید عسل می توانید به سایت فروشگاهی  زنبورستان دکتر هانی راد مراجعه کنید.)

ابوعلی سینا در کتاب قانون خود بیان کرده است که شرط پسر دار شدن، مایع منی مرد است که باید گرم و غلیظ باشد. جماع باید بلافاصله بعد از پایان دوره قاعدگی خانم باشد. مایع منی باید از بیضه راست خارج شود و در طرف راست رحم خانم بریزد. در طب سنتی برای فرزند پسر داشتن، باید پدر و مادر رژیم غذایی با طبع گرم استفاده کنند. برای داشتن فرزند دختر باید رژیم غذایی پدر و مادر با طبع سرد باشد.

سیاه دانه و عسل برای پسر زایی

ترکیب سیاه دانه و عسل برای پسر زایی یک ترکیب بسیار پر خاصیت و شگفت انگیز است. سیاه دانه برای درمان مشکلات گوارشی، مشکلات کلیوی، بیماری های التهابی و تنظیم قند خون مفید است.  سیاه دانه برای درمان بیماری های استخوانی – مفصلی مانند آرتروز و روماتیسم هم به صورت خوراکی و هم به شکل روغن سیاه دانه برای ماساژ مفاصل استفاده می شود.  از دیگر خواص سیاه دانه می توان به درمان بیماری صرع، کاهش مقاومت بدن به انسولین، درمان فشار خون بالا و کاهش هموگلوبین گلیکوزیله اشاره کرد. ترکیب عسل و سیاه دانه با آویشن می تواند در درمان بیماری آسم موثر باشد.

مقداری عسل با مقداری سیاه دانه

استفاده از ترکیب سیاه دانه و عسل برای پسر زایی موجب افزایش تعداد اسپرم می شود. این ترکیب برای درمان ناباروری مردان که به دلیل کمبود تعداد اسپرم ایجاد می شود، موثر و کارساز است. معجون دوسین که از ترکیب عسل و سیاه دانه تهیه می شود، می تواند در پسردار شدن تاثیرگذار باشد. از گذشته تا به حال در طب سنتی از این معجون برای درمان بسیاری از بیماری ها  به ویژه نازایی مردان استفاده می شود.

مقاله مرتبط:چه وقت سیاه دانه با عسل بخوریم ؟

طرز تهیه معجون دوسین

برای تهیه ترکیب سیاه دانه و عسل برای پسر زایی باید مقداری سیاه دانه را آسیاب کنید و با عسل مخلوط کنید. نسبت سیاه دانه به عسل باید 1 به 3 باشد. سیاه دانه بعد از پودر شدن باید خیلی سریع با عسل ترکیب شود. پودر سیاه دانه در مجاورت هوا، خیلی زود خواص درمانی خود را از دست می دهد. برای بهره مندی از خواص بی نظیر این ترکیب در هر روز 2 تا 3 قاشق مربا خوری از معجون دوسین استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی:”خواص عسل و سیاه دانه

کلام آخر

عسل برای پسر زایی یک ترکیب بسیار مفید و کارساز می باشد. عسل یک ماده غذایی عالی برای تامین بسیاری از ویتامین ها، املاح معدنی و آنتی اکسیدان های لازم برای حفظ سلامتی بدن است. استفاده از ترکیب عسل و  سیاه دانه، موجب تقویت سیستم دفاعی  بدن می شود. این ترکیب معجزه آسا، افزایش دهنده میل جنسی خانم ها و آقایان می باشد. البته لازم به ذکر است که تعیین جنسیت بنا بر خواست خدا و مصلحت بندگان است. اما انسان با کمک روش های گوناگون می خواهد به خواسته های خود برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *