اطلاعات عمومی عسل و زنبور عسل

تاثیر زهر زنبور عسل بر سرطان پستان چیست؟

زهر زنبور عسل برای درمان سرطان پستان تاثیر مثبتی دارد.

پیش از این خواص بسیار قابل توجهی را از عسل طبیعی شنیده و تجربه کرده ایم، اما آیا چیزی از زهر زنبور عسل و خواص بی نظیر آن می دانید؟ اخیرا دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که تاثیر زهر زنبور عسل بر سرطان پستان و درمان آن، بسیار قابل توجه است و می توان از این طریق به حذف تومور سرطانی و پیشگیری از عود مجدد آن کمک کرد.

برای درک بهتر این موضوع در ادامه با ما همراه باشید.

تاثیر زهر زنبور عسل بر سرطان پستان

تاثیر زهر زنبور عسل بر سرطان پستان ناشی از وجود ماده ای به نام ملیتین در این فرآورده زنبور عسل است که خاصیت فوق العاده ضد سرطانی دارد. ملیتین قادر است که در چیزی کمتر از یک ساعت، غشای سلول های سرطانی را از میان برداشته و پیام های شیمیایی مرتبط با حیات سلول های سرطانی را پایین بیاورد. به این ترتیب سلول های سرطانی قادر به رشد و تکثیر بیشتر نبوده و از افزایش تعداد آن ها کاسته می شود.

به این ترتیب با استفاده از زهر زنبور عسل، نه تنها می توان سلول های سرطانی را از بین برد، بلکه از تشکیل سلول های جدید و رشد تومور نیز جلوگیری موثری به عمل می آید.همچنین میتوانید برای خرید زنبور عسل از سایت دکتر هانی اقدام کنید.

 

« پیشنهاد خرید عسل آویشن برای پیشگیری از سرطان »

با خواص عسل آویشن آشنا هستید؟

 خرید عسل آویشن رس بسته،که ظاهری قرمز رنگ و تیره دارد رس بستنش حدود ۸ ماه زمان می برد و دارای خواص بسیار زیادی است و از آن در موارد درمانی نیز استفاده می شود. از خواص عسل آویشن می توان به درمان تنگی نفس، ضد التهاب، ضد سرطان، ضد صرع و ضد تشنج، سرشار از آنتی اکسیدان و ویتامین های A، B  و  E و … اشاره کرد.

اختلال دارویی

جالب است بدانید که در این تحقیق ثابت شد که هیچ اختلالی میان استفاده از زهر زنبور عسل و بیشتر داروهای شیمی درمانی سرطان سینه وجود ندارد و می توان این ماده را به عنوان یک کاتالیزور بسیار قوی در حذف بیماری کشنده سرطان سینه و بازگشت به زندگی طبیعی بیمار، به کار برد.

همان طور که می دانید سالیانه تعداد زیادی از زن های سراسر جهان به سرطان سینه مبتلا شده و بخش قابل توجهی از مبتلایان جان خود را از دست می دهند. تنها در سال 2018 میلادی، 627 هزار زن بر اثر ابتلا به سرطان پستان جان سپردند و هر ساله بر این تعداد افزوده می شود.

زهر زنبور عسل و درمان سرطان پستانپیشنهاد برای مطالعه: درمان خانگی نیش زنبور عسل

تشخیص سرطان پستان

تشخیص به موقع سرطان پستان، کلید طلایی درمان آن بوده و در صورتی که به موقع این بیماری تشخیص داده شده و در مراحل ابتدایی خود قرار داشته باشد؛ می توان با درجه اطمینان بیشتری به درمان کامل و نجات جان بیمار رسید.

لازم به ذکر است که با وجود اثبات خواص زهر زنبور عسل برای درمان سرطان پستان، به هیچ وجه نباید درمان این بیماری را به صورت خودسرانه و تنها با مصرف این ماده یا هر ماده مشابه دیگری پیش ببرید. جهت درمان بیماری، مراجعه به پزشک و پیگیری های پزشکی کاملا ضروری بوده و باید بیمار حتما تحت نظر پزشک قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *