درباره دکتر هانی

زنبورستان دکتر هانی در زمینه تولید فرآورده های زنبور عسل نظیر گرده گل،ژل رویال، عسل، پرورش ملکه زنبور عسل، کلونی های اصلاح شده، معرفی کندوهای مدرن و علم روز در صنعت زنبور داری در حال فعالیت است. این مجموعه در سال 1370 به صورت یک پیشه خانوادگی شکل گرفت و به صورت سنتی به فعالیت خود ادامه داد.

 

اما در سال 1394 با کمک افراد مجرب دارای تحصیلات آکادمیک و مطابق علم روز دنیا فعالیت خود را توسعه بخشید. سپس در این عرصه از کندوهای مدرن و ملکه های وارداتی اصلاح شده استفاده کرد. هدف ما تولید و پخش عسل با کیفیت و زنبور عسل های اصلاح نژاد شده و کندوهای مدرن به افراد مختلف چه برای تفریح و چه برای انجام کار مدرن زنبورداری به سراسر ایران است.

 

درباره دکتر هانی
درباره ما

منطقه فعالیت دکتر هانی خراسان شمالی، کوه های شاه جهان و گلیل، سنجر بیگ و پتلگاه است و به صورت چرخشی زنبورها را در این کوه ها جابه جا می کند. دکتر هانی با کوچ های متعدد ییلاق به قشلاق در استان خراسان شمالی، مناطق گرمسیری استان گلستان در ماه های بهمن، اسفند، فروردین و اردیبهشت و همچنین در باغ های مرکبات استان مازندران مستقر بوده و در اواخر اردیبهشت ماه به استان خراسان شمالی باز می گرددد و در ارتفاعات خراسان شمالی به زنبور داری و تولید عسل باکیفیت می پردازد.

 

در شرکت زنبورستان دکتر هانی 6 نفر به صورت مستقیم و 12 نفر به صورت غیر مستقیم در زمینه نگهبانی از زنبورستان، نگهداری از کلونی ها، بسته بندی محصولات و ارسال به سراسر ایران و خارج از کشور در حال فعالیت هستند.

در حال حاضر ارسال به خارج از کشور از طریق پست بین الملل انجام می شود. هرچند که دکتر هانی برنامه ای ویژه برای این موضوع، در آینده نزدیک خواهد داشت.